Home UStad
19 °C 0 km Tip de redactie
Voorpagina Net binnen Tv & radio Zoeken
Instellingen
Nieuws
Sport
FC Utrecht
U in de Wijk
Kijk
Bingo FM
Utrecht 900 jaar
Over ons
TV
Radio
Overzicht TV Gids TV programma's
U in de Wijk Overvecht
Terugkijken

U in de Wijk Overvecht

U in de Wijk Overvecht Vandaag 18:10 - 18:25

Paul Lutz is op bezoek bij de voedselbank op de Berezinadreef, die wordt bedreigd met sluiting. Hierdoor kunnen mensen die onder de armoedegrens leven flink in de problemen komen.

Deel dit programma

  • Twitter
  • Facebook
  • WhatsApp
  • Linkedin
  • Email
  • Kopieer url
U in de Wijk Overvecht

U in de Wijk Overvecht

21 juni • 18:10 - 18:25 Verslaggever Pim Walenkamp sprak met Cor Visser, die al 65 jaar in Overvecht woont. Onderwerp: diens jeugd en de veranderende wijk.
U in de Wijk Overvecht

U in de Wijk Overvecht

14 juni • 18:10 - 18:25 Verslaggeefster Els Wegdam is aanwezig bij de behandeling van de mediabegroting voor de lokale omroep in het stadhuis. In gesprek met een aantal raadsleden, en met de voorzitter van U in de Wijk.
U in de Wijk Overvecht

U in de Wijk Overvecht

7 juni • 18:10 - 18:25 Wijkplatform Overvecht organiseerde een Wijkdialoogavond met als thema ‘Bouwontwikkelingen - teugblik'.
U in de Wijk Overvecht

U in de Wijk Overvecht

24 mei • 18:10 - 18:25 Kees van den Berg is geridderd in de orde van Oranje Nassau, voornamelijk voor zijn inzet voor de lhbti-community. Verslaggever Pim Walenkamp praat met hem.
Home UStad
  • Overzicht
  • Sport
  • FC Utrecht
  • RSS feed
  • Privacy
  • Kanaleneiland
  • Leidsche Rijn
  • Overvecht
  • Ondiep TV
  • Zuilen
  • BingoFM
  • iPhone of iPad app
  • Android app
  • Adverteren bij RTV Utrecht
  • Volg ons

Iets belangrijks gezien wat je met ons wilt delen?

Tip onze journalisten

© 2022 UStad