Home UStad
Nieuws
Sport
FC Utrecht
U in de Wijk
Kijk
Bingo FM
Over ons
TV
Radio
Overzicht TV Gids TV programma's
U in de Wijk Overvecht
Terugkijken

U in de Wijk Overvecht

21 maart 18:10 - 18:25

Bewoners van Overvecht laten het echte gezicht van hun wijk zien met eigenzinnige reportages.

Deel dit programma

  • Twitter
  • Facebook
  • WhatsApp
  • Linkedin
  • Email
  • Kopieer url

U in de Wijk Overvecht

14 maart • 18:10 - 18:25 Verslaggeefster Els Wegdam was bij de behandeling van de nota Lokale Media door de Utrechtse gemeenteraad; de uitkomst is van grote invloed op de toekomst van U in de Wijk en de wijktelevisie.

U in de Wijk Overvecht

28 februari • 18:10 - 18:25 MCCO, Marokkaans Cultureel Centrum Overvecht, is een vereniging die bijdraagt aan de sociale cohesie en leefbaarheid in de wijk. MCCO dreigt op straat te komen te staan. Bericht van Paul Lutz.

U in de Wijk Overvecht

14 februari • 18:10 - 18:25 Leo Stroeven is bij een debatavond van het wijkplatform Overvecht in de Johanneskerk in het kader van de verkiezingen voor de Provinciale Staten. Twaalf kandidaten lichten hun standpunten toe.

U in de Wijk Overvecht

31 januari • 18:10 - 18:25 Verslaggever Leo Stroeven bracht een bezoek aan de Buurtwinkel van woongemeenschap Overhoop in de Camera Obscuradreef. Elke vrijdag wordt daar een lunch voor de wijkbewoners georganiseerd.
Home UStad
  • UStad

  • Overzicht
  • Sport
  • FC Utrecht
  • RSS feed
  • Privacy
  • U in de Wijk

  • Kanaleneiland
  • Leidsche Rijn
  • Overvecht
  • Ondiep TV
  • Zuilen
  • BingoFM

  • BingoFM
  • Onze apps

  • iPhone of iPad app
  • Android app
  • Adverteren

  • Adverteren bij RTV Utrecht
  • Volg ons

Iets belangrijks gezien wat je met ons wilt delen?

Tip onze journalisten

© 2023 UStad